MERAJTE SI SVOJ PROGRES

InBody meranie funguje na princípe bioelektrickej impedančnej analýzy.

Táto metóda diagnostikuje telesnú kompozíciu slabým elektrickým prúdom, ktorý prechádza tekutinami vo svalových tkanivách. Prístroj následne na základe odporov tkanív vypočíta viacero parametrov, ktoré by vás vo vašej diéte určite mali zaujímať.

Tuk, svaly, minerálne látky, voda v tele. To sú len niektoré z hodnôt, ktoré touto metódou môžete sledovať. Celková hmotnosť totiž o vašej telesnej kompozícii niečo napovie, no bez presnejšej analýzy neviete, ako je v tele rozložená.

InBody meranie síce môže zaznamenať isté malé nepresnosti, no pre sledovanie vášho diétneho progresu je tou najlepšou dostupnou voľbou.

 

AKO TO FUNGUJE

MERANIE NA INBODY

Po príchode do našej poradne od vás výživový poradca zistí všetky potrebné údaje dôležité pre presnú diagnostiku. Meranie je vhodné vykonávať s dostatočne dlhým odstupom od predošlého jedla a v čo najmenšom množstve oblečenia. Nie je vhodné pre ľudí s kardiostimulátorom a pre tehotné ženy.

VYSVETLENIE VÝSLEDKOV

V druhom kroku si všetky zistené InBody výsledky spolu s výživovým poradcom prejdete. Meranie s krátkou konzultáciou trvá len 15 minút, no dbáme na to, aby ste všetky údaje pochopili správne. Súčasťou merania je aj navrhnutie základných riešení a tipov pre efektívnejšie dosiahnutie progresu.

SLEDOVANIE PROGRESU

Pokiaľ cvičíte a zdravo sa stravujete, zmeny hodnôt tuku, svalov a kvality kostí by ste si mali merať na pravidelnej báze. Len tak totiž uvidíte, či je váš plán nastavený správne. Údaje z merania tiež môžete využiť na ešte presnejšie vypracovanie stravovacieho plánu. Ten vám radi na mieru vypracujú naši výživoví poradcovia.

Máte otázky?