FitnessPlan BASIC

Online stravovací plán a mesačný coaching s výživovým poradcom. Jedálniček je vypracovaný podľa vašich cieľov, alergii a intolerancii. Je prispôsobiteľný tak na chudnutie, ako aj tvarovanie postavy a naberanie svalovej hmoty. Spolu s plánom dostanete aj viac ako 25 receptov, s presne vypočítanými nutričnými hodnotami. V cene plánu je zahrnutý tiež pravidelný coaching od výživového poradcu. Ten je vám k dipozícii na mailoch každý deň a v telefonickom rozhovore každý jeden týždeň.

OBJEDNAŤ

Povedali o nás

  • Na začiatku mi bolo divné počítať a vážiť si porcie, ale je to len o zvyku. Keď to funguje, tak to funguje. Teraz už viac odhadujem, ale aspoň mám predstavu, koľko čoho asi zjem a stále idú kg dole. – Martin (40, Poprad)
  • Spraviť jedálniček na všetky moje intolerancie musela byť celkom výzva. Vám sa to ale podarilo a za to máte moje ďakujem! – Janka (19, Trnava)
  • Zistila som, že som celý život jedla menej, ako by som mala. Teraz bolo toho jedla omnoho viac a ja som konečne začala chudnúť. Ďakujem Marekovi za tréningové tipy a vlastne za všetko! – Mária (43, Bratislava)
  • Najviac sa mi páčila tá flexibilita. Teraz už viem, kde a koľko bielkovín, tukov a sacharidov hľadať, a vyskúšam si urobiť jedálniček sám. Stravovací plán ale odporúčam každému! – Juraj (29, Piešťany)
  • Nemôžem povedať, že by mi vyhovovali všetky tie zdravé recepty, no prvý týždeň som si našla mojich 10 obľúbených a s nimi som si vystačila až do konca. Určite s Marekom pokračujeme a skladáme spolu plán na ďalšie dva mesiace! – Lenka (27, Martin)
  • Nebol to môj prvý stravovací plán, čo som si na internete objednal, ale teraz sa mi stalo prvý krát, že odo mňa niekto chcel, aby som tomu celému aj porozumel. A ja som tomu asi aj naozaj porozumel :) – Ivan (36, Košice)
  • Myslela som, že si kupujem stravovací plán, ale ja som k tomu dostala aj skvelú poradkyňu. Keď som niečomu nerozumela a začala som sa strácať, Silvia mi dala zopár tipov a kilá išli dole ďalej. – Radka (40, Bratislava)
  • V jedálničku od Maroša ma prekvapilo, že môžem jesť úplne normálne chutné jedlá a žiadne „detoxikačné“ či iné drahé „super“ produkty – Martina (34, Bratislava)

OBJEDNAJTE SI SVOJ PLÁN